czwartek, 23 stycznia 2014
[StarCraft 2: Heart of The Swarm] Kampania - Prolog
Prezentuje Wam Kampanie z gry, a dokładniej pierwsze dwie misje które nazywam Prologiem.
Wcielamy się w postać bohaterki o imieniu "Sarah Kerrigan", dawnej "Queen of Blades" tzw. Królowej Ostrzy. Nasza postać posiada mentalną świadomość z "Zergami" może kontrolować ich umysły.
Misja 1 i 2: Lab Rat i Back in the Saddle
Zaczynamy naszą zabawę po częściowej transformacji w człowieka i amnezją, która podczas dalszej rozgrywki ujawnia nam naszą historię kiedy byliśmy Królową Ostrzy. W grze posiadamy niezwykłe moce, które rozwijają się na potężniejsze kiedy nasza bohaterka zdobywa kolejne poziomy doświadczenia. Możemy z biegiem czasu ewoluować nasz gatunek na mocniejszy, wybierając jedną z kilku możliwych ścieżek rozwoju.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz